Titles you rated
KarmaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
The AuditorsRated ★ 4.0
A Woman Who Plays WithRated ★ 3.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
CrashRated ★ 3.5
Uncle SamshikRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Boar HuntRated ★ 2.5