Movies
Ratings
234
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
OnceRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0