Series
Ratings
33
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 5.0
One Warm WordRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0