Titles you rated
Fabulous NeighborRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Little Mom Scandal Season 2Rated ★ 3.5
Little Mom Scandal Season 1Rated ★ 3.5- Secret CampusRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Before and After: Plastic Surgery ClinicRated ★ 4.0
Romance TownRated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 2.5
GhostRated ★ 2.5
Personal TasteRated ★ 3.0