Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 2.0
SingRated ★ 0.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Suicide ShopRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The PostmanRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.0