Titles you rated
Tiger & DragonRated ★ 5.0
Tokyo Hochi ShokudoRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Target : Billboard - KILL BILLRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 3.0- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Fire ForceRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Fire Force Season 2Rated ★ 3.5
The OutcastRated ★ 3.0
American VandalRated ★ 4.5
American VandalRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0