Movies
Ratings
197
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Voices of a Distant StarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
August RushRated ★ 2.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0