Movies
Ratings
51
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0