Titles you rated
Pale MoonRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
HyenaRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Run with the WindRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
BeckhamRated ★ 4.5
UnicornRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0