Movies
Ratings
78
Crows ZeroRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
The KingRated ★ 5.0
The Sheriff In TownRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 4.0
MudRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Trouble with the CurveRated ★ 4.0- ApostleRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0