Movies
Ratings
93
Hear MeRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
Love FictionRated ★ 4.0
Mean Girls 2Rated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
Ju-on: The CurseRated ★ 1.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 1.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0