Movies
Ratings
118
Monsters UniversityRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Rob-B-HoodRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.0
Chicken RunRated ★ 2.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0