Titles you rated
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 2.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Mulan IIRated ★ 3.0
The Man Who LaughsRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 4.0