Titles you rated
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5- The LandRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SangdoRated ★ 5.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0