Movies
Ratings
62
Bride WarsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The DescendantsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
The DuchessRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 3.0
As OneRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0