Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
LightyearRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
FailanRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5