Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
Village Survival, the EightRated ★ 2.5
Village Survival, the EightRated ★ 3.0
Super BandRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5