Titles you rated
SplitRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 2.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
Straight Outta ComptonRated ★ 2.5
Café SocietyRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The Last AirbenderRated ★ 2.0