Series
Ratings
47
UnorthodoxRated ★ 3.5
ParfumRated ★ 3.0- ParanoidRated ★ 1.5
MarcellaRated ★ 2.5
MarcellaRated ★ 3.0
MarcellaRated ★ 3.5
FreudRated ★ 3.5
Black SpaceRated ★ 1.5
The SinnerRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 3.0
The SinnerRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
MessiahRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 5.0