Movies
Ratings
38
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 2.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 2.0
Runway CopRated ★ 2.0