Titles you rated
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.5
AquamanRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
What a Man WantsRated ★ 0.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
Golden SlumberRated ★ 1.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0