Series
Ratings
100
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.5
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 3.0- Roller coaster 3Rated ★ 2.5
JejoongwonRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 3.5
Likeable or NotRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 4.0
My Precious ChildRated ★ 4.0- Sharp3Rated ★ 3.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 2.5
Golden BrideRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 4.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 5.0- Rainbow RomanceRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0
What's Up FoxRated ★ 3.5- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 3.0