Titles you rated
The ProposalRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 1.0
BambiRated ★ 1.0
A Beautiful MindRated ★ 0.5- My Father Is HeroRated ★ 1.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
ClickRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0