Series
Ratings
58
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Wizards of Waverly Place Season 1Rated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0