Movies
Ratings
22
Old PartnerRated ★ 4.0
CountdownRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 5.0