Movies
Ratings
111
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 1.5
TwilightRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5