Titles you rated
The BalconettesRated ★ 3.5
Lucky, ApartmentRated ★ 4.5
First SummerRated ★ 4.0
Moving OnRated ★ 5.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Mona Lisa SmileRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
Life or Something Like ItRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
The Girl on a BulldozerRated ★ 3.5