Series
Ratings
160
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 5.0
Youth of MayRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
The Empress Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
ManifestRated ★ 3.0