Titles you rated
HimizuRated ★ 4.5
The King of PigsRated ★ 4.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Hunter X Hunter: Phantom RougeRated ★ 1.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 3.0
The Iron LadyRated ★ 0.5- BlackRated ★ 2.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 4.5
PietaRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0