Titles you rated
ChicagoRated ★ 4.5
A Walk to RememberRated ★ 2.5- BlackRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 4.0