Movies
Ratings
1164
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 1.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.0
JokerRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The NunRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Long Live the KingRated ★ 1.5
The VillainessRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
The CommuterRated ★ 1.5
The NegotiationRated ★ 1.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.5