Titles you rated
The UnjustRated ★ 2.0
The Life of David GaleRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 2.0
MaudieRated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 2.0
Still AliceRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
The Lincoln LawyerRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 2.0
The Bank JobRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 1.0
Officer of the YearRated ★ 1.0
RockyRated ★ 2.0
Marine BoyRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 3.0