Series
Ratings
180
UzumakiRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 3.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Good Day for Gag Manga GORated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
AsuraRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 4.5
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 5.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.0
Queen of VillainsRated ★ 4.0