Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
The ServantRated ★ 4.0