Movies
Ratings
324
WALL-ERated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0