Movies
Ratings
232
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
New TrialRated ★ 2.5
As Good As It GetsRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 1.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0