Titles you rated
Queen MantisRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
The AcolyteRated ★ 3.5