Movies
Ratings
25
I Am LegendRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
AquamarineRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0