Titles you rated
August RushRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0