Titles you rated
Jojo RabbitRated ★ 2.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 2.5
LucaRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5