Titles you rated
Heaven Official's BlessingRated ★ 2.5
Scarlet Heart 2Rated ★ 1.5- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.0
My Fair Princess 2Rated ★ 2.0
My Fair PrincessRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 2.0
OverlordRated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 4.5- 신들의 장난Rated ★ 1.0
CranfordRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
VictoriaRated ★ 3.5
VictoriaRated ★ 4.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 2.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.5