Movies
Ratings
411
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
ShaneRated ★ 3.0
High NoonRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
UnbrokenRated ★ 4.0
The BoxtrollsRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
ElectionRated ★ 3.5
Sweet Home AlabamaRated ★ 3.0
Cheaper by the Dozen 2Rated ★ 3.0- Hinokio: Inter Galactic LoveRated ★ 3.0
The Stepford WivesRated ★ 4.0- Door to the NightRated ★ 4.0