Titles you rated
SearchingRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The Transporter RefueledRated ★ 5.0
We Are BrothersRated ★ 2.0
Steve JobsRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 0.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
Hitman: Agent 47Rated ★ 3.5
PKRated ★ 2.5
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 3.5
TroubleshooterRated ★ 2.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Ip Man 3Rated ★ 3.5