Series
Ratings
27
Emily in ParisRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
You Season 4Rated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 2.5
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
GlitchRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5