Titles you rated
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Caution, Hazardous WifeRated ★ 4.5
CRISIS: Special Security SquadRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
BORDERRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Virgins! Back to High SchoolRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.5