Titles you rated
No Tears for the DeadRated ★ 2.5
SpyRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Die HardRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5