Movies
Ratings
36
MidsommarRated ★ 5.0
Hope SpringsRated ★ 5.0
Reign Over MeRated ★ 5.0
Two Lights : ReluminoRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Kramer vs. KramerRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0