Titles you rated
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 5.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 5.0
WongyeongRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
EndeavourRated ★ 3.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.0
Black DovesRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 1.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0