Movies
Ratings
43
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 1.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
SpeedRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
TedRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0