Titles you rated
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The SerpentRated ★ 4.0
Paradise PDRated ★ 2.0
RatchedRated ★ 5.0
JailbirdsRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0- Superjail!Rated ★ 5.0
South ParkRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 3.0